15. zápas FK LIPOVNÍK - VLACHOVO 8:0

Domáci začali lepšie, no trvalo im dvadsať minút, kým dostali prvýkrát loptu za Marcišov chrbát. Po priamom kope Szaba presne hlavičkoval Vávra. Ten kvôli chorobe ani nemal hrať, no domáci boli aj s ním presne jedenásti, tak nastúpil. Pre Lipovník to bol dobrý krok. Po góle sa k slovu dostali aj hostia a Skokan musel likvidovať dobrú strelu Hronca. Na druhej strane zasa Marciš odvracal pokus Bolla na roh. O chvíľu nato Bollo znova ušiel, jeho strelu vyrazil brankár len pred seba a Vávra skóroval druhýkrát. Hetrik potom zakončil gólom z penalty. Do konca polčasu ešte chýbalo sedem minút a domáci ich využili naplno. Štvrtý gól pridal po prihrávke Vávru Németh a na polčasových 5:0 zvýšil po prihrávke do uličky od Szucsa Zagiba. Aj po prestávke pokračovali domáci v tlaku, no mohli aj inkasovať, keď po chybe v obrane ušiel dobre hrajúci Gál. Skokan však jeho strelu chytil. Domáci ostali pri streleckej chuti aj naďalej. Po centri Vargu nečakane hlavičkou prekvapil Kelemen brankára súpera a bolo 6:0. Nasledoval gól Alberta, ktorý prišiel neskôr a po prestávke vystriedal Vávru. Striedajúci hráč bol aj pri poslednom góle, keď po chybe obrany dal pohotovo loptu do behu Bollovi a ten bombou prestrelil Marciša. V závere sa už na to nemohla pozerať ani Štastena a postavila sa na stranu Vlachova. Szabova strela zdiaľky skončila na tyči a odrazenú loptu poslal Zagiba volejom len do brvna. Lipovník: Skokan, Szabó, O.Farkaš, Szucs, Bollo, Vávra, Zagiba, Kelemen, Németh, Varga, Milata, striedal Albert

Sezóna 2009/2010 / 15. zápas FK LIPOVNÍK - VLACHOVO 8:0